Haberler

Binance CEO’su Uyardı

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin fiyatı ile ilgili yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatının oldukça iyi gittiğini ve %70 oranında yaşanan değer kaybının pek fazla bir olumsuz etkisi olmadığını açıkladı. Kripto para fiyatları ile ilgili olarak yaşanan düşüşlerin etkisinin pek fazla etkili olmadığını ve yatırımcıları korkutacak kadar büyük sorunlara sebep olmayacak olduğunu belirten Zhao, bu yönde yatırımcıların korkmaması uyarısında bulundu.

Yatırımcıların mevcut yatırımlarını asla satmaması uyarısında bulunan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhaobu yönde yatırımlarını sürdürmeye devam edebilecek olduklarını ve hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmayacak olduklarını belirtti.

Yatırımcılar korkmasın

Yatırımcıların asla korkmaması gerektiği yönünde uyarıda bulunan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, bu yönde yatırımcıların korkmasının gereksiz bir durumu beraberinde getirdiğini açıkladı.

Yatırımcıların asla endişe etmemesi ve korkmaması yönünde uyarılarını zaten aralıklarla devam ettiren Zhao, %70 oranında yaşanan değer kaybının gelecek dönemde düzelebilecek olduğunu ve düzelmemesi için hiçbir neden olmadığını açıkladı. BTC fiyatlarında yaşanan gerileme ve artışların yanında birçok kişi fiyatların neden dolayı daha fazla düştüğü konusunda bilgi sahibi olmak istiyor ama maalesef ki bu bilgiyi elde etmek mümkün olmuyor.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  2020 Yaşlı Bakım Parası Nasıl Alınır?
Etiketler

Cansu Güner

1989 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an kredikosgeb.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı