Bankalar

Denizbank Cebe Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

Denizbank Cebe Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

Denizbank cebe havale ile sizde Denizbank müşterisi olmayan kişilere kendi hesabınızdan para transfer edebilirsiniz. Cebe havale yöntemi ile göndereceğiniz kişinin cep telefonu numarasına para gönderebilirsiniz. Peki Denizbank cebe havale nasıl yapılır? Günlük ve haftalık işlem limiti var mı? Cebe havale işlemlerinde komisyon oranları kaçtır?

Bankalarla ilgili diğer fırsatları öğrenmek için tıklayın.

Ziraat Bankası cebe havale işlemi için tıklayın.

Denizbank Cebe Havale ile Nasıl Para Gönderebilirim?

Denizbank hesabınızdan bir başkasına para göndermek için en uygun yöntem cebe havaledir. Bu sayede Denizbank müşterisi olmayan kişilere 7/24 hızlı bir şekilde para gönderebilirsiniz. Denizbank cebe havale ile para göndermek için Denizbank internet şubesine giriş yapın. Hesabınıza başarılı bir şekilde girdikten sonra para transferi kısmından cebe havale bölümü seçilmelidir. Daha sonra alıcının cep telefonu numarası ile göndermek istediğiniz tutarı girin ve onaylayın. Bu sayede cebe havale işleminiz gerçekleşecek ve her iki tarafa da bilgilendirme mesajı yollanacak.

denizbank cebe havale nasıl yapılır

Cebe Havale ile Gelen Para Nasıl Çekilir?

Denizbank cebe havale ile size para gönderildikten sonra Denizbank ATM’sine giderek paranızı çekebilirsiniz. Bankamatiğe gittikten sonra kartsız işlemlerden para çek kısmından cebe havale bölümünü seçin. Daha sonra şahsınıza gönderilen SMS’te yer alan şifreyi ve size gönderilen tutarı girerek size yollanan parayı çekebilirsiniz.

Denizbank Cebe Havale İşlem Limitleri

2016 senesinde BDDK tarafından çıkarılan kararla cebe havale işlemlerine sınırlama getirilmiştir. Denizbank cebe havale günlük limiti 500 lira ile sınırlandırılmıştır. Aynı zamanda günde en fazla 2 cebe havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Haftalık ise maksimum 1000 lira transfer edebilir ve en fazla 4 işlem yapabilirsiniz. Aylık ise 1500 lira cebe havale limitiniz olmakla beraber 6 işlem yapma hakkına sahipsiniz.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Halk Bankası Cebe Havale 2020
Etiketler

Kadir Büyükhız

1993 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 4 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Ekibimize yeni katılan Kadir, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı