Krediler

Denizbank Konut Kredisi, Deniz Mortgage Nasıl Alınır?

Denizbank Konut Kredisi, Deniz Mortgage Nasıl Alınır?

Denizbank konut kredisi sabit faiz oranıyla yalnızca banka müşterilerine değil aynı zamanda herkesin yararlanabileceği konut kredisini sizlere sunmuştur. Denizbank mortgage ile hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. %2,9 sabit faiz oranıyla 1 milyon liraya kadar konut kredisi çekebilirsiniz. Üstelik 300 ay vade ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Denizbank Mortgage nedir? Denizbank konut kredisi faiz oranı ne kadar? Denizbank konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? Tüm bu soruların cevabı aşağıda verilmiştir.

Krediler ile ilgili diğer haberler için tıklayın.

ING Bank konut kredisi için tıklayın.

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranı

Denizbank konut kredisi faiz oranı %2,90 olarak belirlenmiştir. İster 50 bin ister 1 milyon lira kredi çekin, faiz oranı her miktarda sabittir. Üstelik 300 ay vade seçeneğinden yararlanarak kolay geri ödeme ile aylık taksitleri çok daha kolay ödeyebilirsiniz.

Denzbank ev kredisi çekmek istiyorsanız Denizbank internet sitesine girerek çekmek istediğiniz konut kredisini hesaplayabilirsiniz. Sizler için 100 – 200 bin lira konut kredisini 120 ve 180 ay vade ile hesapladık. Denizbank konut kredisi hesaplama için aşağıda verdiğimiz tutarları inceleyebilirsiniz. 2018 yılının en güncel bilgilerini sizler için derledik.

deniz mortgage

Denizbank Konut Kredisi Başvuru Adımları

Denizbank konut kredisi başvuru adımları arasında ilk olarak internet şubesi ya da Denizbank şubelerine giderek konut kredisine başvurmanız gerekmektedir. Daha sonra Denizbank konut kredisi gerekli belgeler kapsamında nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve satın alacağınız evin tapu fotokopisini bankaya getirin. Denizbank duruma göre sizden ek belgelerde isteyebilir.

Denizbank konut kredisi kullanarak evin değerinin %100’ü kadar konut kredisi çekebilirsiniz. Bildiğiniz üzere birçok banka evin değerinin %70’i kadar ev kredisi vermektedir. Denizbank’ın en önemli farkı da budur. Evinizin toplam değeri kadar konut kredisi çekebilirsiniz. Denizbank’tan konut kredisi çekmek için tek şart başka bir evinizin olmasıdır. Mevcut evinizi ipotek göstererek konut kredisi çekebilirsiniz. Eğer eviniz yoksa 3. bir kişinin evini ipotek göstererek konut kredisi çekebilirsiniz.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  ING Bank Konut Kredisi Hesaplama
Etiketler

Cansu Güner

1989 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an kredikosgeb.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı