Bankalar

Emekli Maaşını Denizbank’a Taşıma

Emekli Maaşını Denizbank’a Taşıma

Ülkemizde 13 milyon emekli bulunuyor ve pek çok emekli sadece bu maaş ile geçiniyor. Bankalar bu sene emeklilere aylıkları karşılığında belirlenen oranda promosyon veriyor. SGK ile anlaşan bankalar promosyon uygulamasına başlıyor.

Bu sene uygulanacak olan bankaların emeklilere vereceği promosyon miktarı da belirleniyor ve her geçen gün yeni bir banka promosyon uygulamalarını açıklıyor. Promosyon kampanyasına Denizbank da katılıyor ve emekli maaşını Denizbank’a taşıma işlemini sonlandıran emekli müşterilerine 3 sene boyunca emekli maaşlarını Denizbank’tan alma taahhüdüne karşılık promosyon miktar veriyor.

Emekli maaşını Akbank’a taşıma hakkında bilgi almak istiyorsan tıkla.

Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıma hakkında bilgi almak istiyorsan tıkla.

Emekli Maaşını Denizbank’a Taşıma fırsatı

Denizbank Promosyon Ücretleri 2020

Promosyon ödeme miktarı emeklinin alacağı maaş tutarına değişkenlik gösteriyor. Emekli maaşını Denizbank’a taşıma işlemini sonlandıran emekliler, maaş tutarına göre promosyon miktarı alıyor. Aylık maaş miktarının 1.500 TL’nin altında olan maaşlar için 675 TL ek promosyon veriliyor.

Maaş miktarı 1500- 2500 TL arasında olur ise promosyon miktarı 850 TL oluyor. 2500 TL ve üzeri maaşlarda ise 1000 TL’lik promosyon ödemesi yapılıyor. 18 yaş altı olup maaş alan kişiler için de eğer anne ya da baba velayetinde değil ise kendisine ödeme yapılır iken eğer ki velayet altında ise anne ya da babaya promosyon ödemesi yapılıyor.

Emekli maaşının birden fazla olduğu noktalarda ise maaş miktarının toplamı dikkate alınıyor ayrıca banka, emekli müşterileri için farklı imtiyazlar da tanıyor. İhtiyaç kredisi kapsamında emekliler uygulanacak %0,99 faiz oranı ile 60 aya varan vadeler ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Bankaların Günlük Para Çekme Limitleri 2020

Denizbank Promosyon Ücretleri Ne Zaman Yatar

Emekli maaşını Denizbank’a taşıma işlemi ise şube, internet bankacılığı ya da ATM üzerinden yapılabiliyor. Mobil bankacılık ya da e-devlet uygulaması ile emekliler şubeye bile gitmeden maaşlarını aktarabiliyor. Promosyon miktarları ile alınacak ilk maaş ile peşin olarak hesaba yatırılıyor.

Etiketler

Ece Alkan

1991 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 2 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. kredikosgeb.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı