Bankalar

Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıma

Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıma

Emekli maaşını Finansbank’a taşıma işlemi için yalnızca T.C. kimlik numaranız ile birlikte QNB Finansbank Şubesine giderek emekli maaşınızı QNB Finansbank’a taşıyabilirsiniz. İnternet şubesi aracılığıyla veya PTT şubelerinden sahip olacağınız e-devlet şifrenizle beraber www.turkiye.gov.tr internet adresine girerek SGK içerisinden kurumunuzu seçerek emekli maaşınız QNB Finansbank’a taşıyabilirsiniz.

Promosyon ödemesinden yararlanmak için, QNB Finansbank şubelerinden başvuruda bulunarak maaşınızı 3 yıllık bir süre ile bankadan alacağınıza dair bir emekli maaş taahhütnamesi de imzalamanız gerekecektir. Birden fazla olarak emekli maaş alan kişilere, ödenecek olan promosyon tutarı da maaş tutarlarının toplamı göz önünde bulundurularak hesaplanır.

3 yıllık olan taahhüt süresinin başlangıcı da promosyon ödemesinin yatırıldığı tarih esas alınarak işleme koyulacaktır. Promosyon ödemesi yapıldıktan daha sonra ise 3 yıllık taahhüt dönemi içerisinde aylığınızın artması durumunda da ilave bir promosyon ödemesi yapılmaz. Bunun dışında da CardFinans Emekli kredi kartı olan emeklilerden, ilk yıl üyelik ücreti tahsil edilmez.

Emekli maaşını Denizbank’a taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli maaşını Akbank’a taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli Maaşını Finansbank'a Taşıma

Finansbank Promosyon Ücretleri 2020

Emekli maaşını Finansbank’tan alan emeklilere 750TL ye kadar bir promosyon ödemesi yapılıyor.

Promosyon ödemesi ise 3 aylık süre boyunca ödenen maaşlar için; ortalama olan maaş tutarına göre bir promosyon tutarı belirlenir.

Bu tutar ise şu şekildedir:

  • Aylık olarak 1.499 TL miktarı altında maaş alan kişilere 500 TL,
  • Aylık 1.500 TL ve 2.499 TL arasındaki miktarlarda maaş alan kişilere 625 TL,
  • 2.500 TL ve bu miktar üzerinde maaş alan kişilere 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılır.

Finansbank Promosyon Ücretleri Ne Zaman Yatar?

Emekli maaşı promosyon ücretleri 1 Mart 2020 tarihi itibariyle ödenmeye başlamıştır. Ancak bu promosyon yararlanabilmek için de emeklilerin, maaşlarını almış oldukları bankalara giderek 3 yıl boyunca geçerliliği bulunan promosyon sözleşmesini imzalamaları şarttır.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Emekli Maaşını ING Bank'a Taşıma

 

Etiketler

Kadir Büyükhız

1993 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 4 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Ekibimize yeni katılan Kadir, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı