Bankalar

Emekli Maaşını ING Bank’a Taşıma

Emekli Maaşını ING Bank’a Taşıma

Maaş ödemelerin ING Bank aracılığı ile alan emekli vatandaşlar Turuncu Extra kampanyası dahilinde harcama yapmaya başlaması ile 2250 Türk lirasına varan nakit promosyondan yararlanabiliyor. Bu sayede emekli maaşını Ing Bank’a taşıma ile %0.89 faiz oranında ihtiyaç kredi çekmeye hak kazanıyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti de bulunmamakta.

Emekli maaşını İş Bankası’na taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli maaşını Odeabank’a taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli Maaşını ING Bank'a Taşıma

ING Bank Promosyon Ücretleri 2020

2020 yılında emekli maaşını Ing Bank’a taşıma ile emekli vatandaşlar emekli maaşlarını 3 yıl boyunca ING banktan alma taahhüdüne karşı alan vatandaşlara özel nakit promosyon verilmektedir. Kampanya kapsamı dahilinde ING banka kartı ile yapılan alışverişlerde ve vadesiz hesapları üzerinden fatura ödemeleri toplamı 750 TL üzeri olan müşteriler bir sonraki ay 50 TL para puan kazanmaktadır.

Ayrıca nakit olarak ödene promosyon ücretleri de şu şekildedir. Emekli maaşları 1500 Türk lirasına kadar olan vatandaşlara 500 Türk lira promosyon, emekli maaşları 1500 ile 2500 Türk lirası arasında olan vatandaşlar için 625 Türk lirası promosyon son olarak da 2500 Türk lirası ve üzeri emekli maaşı olan müşteriler içinse 750 Türk lirası promosyon ödenmektedir. Bu promosyonu hak edebilmeniz için 3 yıl boyunca emekli maaşlarınızı ING banktan alma sözü vermelisiniz.

ING Bank Promosyon Ücretleri Ne Zaman Yatar?

ING bankası üzerinden emekli maaşlarını alan emekli vatandaşlar için promosyon ödemeleri zamanı kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden emekli maaşını Ing Bank’a taşıma​​​​​​​ sonucu promosyon geliri elde eden emekli vatandaşlar promosyon ödemelerinin ne zaman olduğunu ING bank müşteri hizmetleri tarafında ya da nüfus cüzdanları ile ING bank şubesine giderek öğrenebilir. Emekli maaşını ING banka taşıyan müşteriler 3 yıl boyunca maaşlarını ING banktan alma sözlerine karşı promosyon ödemeleri almaktadır.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Emekli Maaşını Denizbank’a Taşıma

 

Etiketler

Ece Alkan

1991 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 2 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. kredikosgeb.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı