Bankalar

Emekli Maaşını Şekerbank’a Taşıma

Emekli Maaşını Şekerbank’a Taşıma

Ülkemizde yaklaşık 12 milyon emekli bulunur. Emeklilerin büyük bir kısmı aldıkları maaşlar ile ay sonunu zor getiriyor. Ekonomik koşullar nedeni ile geçinemeyen ya da emekli olduğu halde çalışan pek çok emekli vatandaş bulunuyor. Bu bağlamda SGK bankalar ile anlaşması sonucunda bankalar da emekliler için promosyon kampanyaları düzenliyor. Devlet bankalarının yanı sıra özel bankalar da bu uygulamada yerini alıyor. Emekli maaşını Şekerbank’a taşıma ile Şekerbank da bu promosyon uygulamasını gerçekleştiriyor.

Emekli maaşını TEB’e taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli Maaşını Şekerbank’a Taşıma

Şekerbank Promosyon Ücretleri 2020

Şekerbank, SGK ile anlaşan bankalar arasında bulunuyor. Şekerbank’ın kazandıran emekli paketi kapsamında emekli maaşını Şekerbank’a taşıma işlemini gerçekleştiren emekliler için promosyon tutarları alınan emekli maaş tutarına göre farklılık gösteriyor.

Şekerbank, emekli maaşını Şekerbank’a taşıma işlemini uygulayan emekli müşterileri için 1.500 TL ye kadar olan emekli aylığına 500 TL, emekli maaşın 1.500 ile 2.500 TL arasında olması durumunda 625 TL ve 2.500 TL’nin üzerinde olan emekli maaşları için ise 750 TL promosyon ödemesi yapıyor.

Emeklinin eğer ki birden fazla maaş ödemesi var ise maaşların toplamı göz önüne alınarak promosyon ödemesi tek seferde gerçekleştiriliyor. Şekerbank ayrıca emekli müşterilerine farklı imkanlar da sağlıyor. Emekli eğer 2 otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda ek olarak 150 TL ve başka emekli müşteri yönlendirmesi yapması durumunda da emekli başına ek olarak 150 TL veriyor.

Şekerbank Promosyon Ücretleri Ne Zaman Yatar?

Emekli maaşını Şekerbank’a aldıran emekliler müşteriler, ilk ayda alacakları emekli maaşına ek olarak promosyon tutarlarını da alırlar. Banka, bu uygulama kapsamında farklı imtiyazlar da tanıyor. Emekli müşterinin eğer ki kredi kartı var ise aidat bedelinden de muaf oluyor. Havale ya da EFT ücreti alınmaz iken emekli müşteriye ayrıca şubede işlem önceliği de tanınıyor

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Denizbank Cebe Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı