Bankalar

Emekli Maaşını TEB’e Taşıma

Emekli Maaşını TEB’e Taşıma

Gündemde çok duran bir konu olan bankaların promosyon açıklamalarına Türk Ekonomi Bankası da ekleniyor. TEB, SGK ile anlaşarak emekli maaşını Teb’e taşıma işlemini gerçekleştiren emekli müşterileri için promosyon kampanyasını hayata geçiriyor. Geçimin zorlaştığı ülkemizde bu promosyonlar çok önemli hal alıyor.

Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli Maaşını TEB’e Taşıma işlemi

Teb Promosyon Ücretleri 2020

Emekliler için gerçekleşen promosyon uygulamasına TEB’ de katıldı. SGK ile anlaşma çerçevesinde emekli maaşını Teb’e taşıma işlemini gerçekleştiren emekli müşteriler için belirlenen promosyon miktarları bulunuyor ve bu promosyon miktarları alınan maaş tutarına göre farklılık gösteriyor. Teb’in belirlediği promosyon tutarları; emekli maaşı 1.500 TL’ye kadar olan emeklilere 850 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emekli maaşı için 1.125 TL, emekli maaşının 2.500 TL üzerinde olan kişilere ise 1.250 TL promosyon avantajı şeklindedir. Teb ayrıca 10 emekliyi getiren emekli müşterisine ek olarak 2750 TL’lik ek promosyon tutarı da ödüyor.

Teb Promosyon Ücretleri Ne Zaman Yatar?

Emekli maaşı tüm emekli olan vatandaşlar için çok önem aşır. Ülkemizde sadece emekli maaşı ile geçinen haneler vardır bu neden ile emekliye yapılacak herhangi bir promosyon işlemi can simidi gibi olur. Bu neden ile emekli maaşını Teb’e taşıma işlemi ile ekstra promosyon emekliyi sevindiriyor. Promosyon miktarı, ilk maaş ile hesaba yatıyor ve emekli müşteri maaşını çeker iken hak ettiği promosyon miktarını da alabiliyor.

TEB, ayrıca emekli müşterileri için özel müşteri hizmeti hattı kurar ve TEB emekli müşterisi olan emekliler, bu özel hattan ya da internet bankacılığından gerçekleşen havale ya da EFT işlemleri için ekstra bir ücret ödemiyor. Müşterileri için ayrıca şubelerden öncelikli hizmet alma, kredi kartındaki ücretten muaf olma ve günlük nakit çekim imkanını yüksek limitten sunma gibi diğer avantajlar yer alır.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Ziraat Bankası Cebe Havale Nasıl Yapılır?
Etiketler

Kadir Büyükhız

1993 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 4 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Ekibimize yeni katılan Kadir, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı