Bankalar

Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşıma

Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşıma

12 milyon emeklinin olduğu ülkemizde bazı emekliler ekonomik sıkıntı yaşayabiliyor. Bu kapsamda başlatılan promosyon ödemeler bulunuyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ile Vakıflar Bankası arasında imzalanan emekliler için ödenecek promosyon ödeme kapsamında emekli müşterinin sahip olduğu aylık maaşına göre promosyon ödemesi yapılıyor. Promosyon ödemesini alabilmek için emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma işleminin yapılması gerekiyor.

Emekli maaşını Ziraatbank’a taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli maaşını Halk Bankası’na taşıma işlemi için tıklayın.

Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşıma işlemi yapma

Vakıfbank Promosyon Ücretleri 2020

Promosyon ödeme uygulaması kapsamında emeklinin yüzü gülüyor. Bu kapsamda alınan maaş miktarına göre promosyon miktarı da değişkenlik gösteriyor. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma işlemini sonlandıran emeklinin maaşına göre promosyon ödemesi yapılıyor. Emeklinin maaşı 1500 TL’ye kadar olduğu durumda ek promosyon ödemesi 500 TL oluyor. 1500 – 2500 TL arasında değişen emeklilik maaşına sahip kişiler ise 625 TL ek ödeme alıyor. 2500 TL ve üzeri maaşlarda ise ek ödeme 750 TL oluyor.

Promosyon miktarları dışında bankanın emekli müşterisine verdiği ek hizmetler de bulunuyor. Emekli müşterisi için banka ATM’lerinden günlük 2000 TL’yi geçmeyen tutarlar ücretsiz oluyor. Şube, ATM ya da internet bankacılığı aracılığı ile maaş kadar yapılan havale ya da EFT işlemlerinde ücret alınmıyor.

Maaş hesabına tanımlanan, otoyol ve köprülerden geçmeye yarayan HGS etiketini banka ücretsiz veriyor. Emekli müşterinin aldığı kredi kartına aidat ücreti işlemi almadığı gibi çağrı merkezine de öncelikli olarak bağlanma hizmeti sunuyor.

Vakıfbank Promosyon Ücretleri Ne Zaman Yatar?

Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıma işleminin ardından maaşını Vakıfbank üzerinden almaya başlayan emekli 1 defa olmak üzere ilk maaşı ile promosyon ödemesini de alıyor. Emekli maaşını Vakıfbank kanalı ile almak isteyen emekliler kendilerine en yakın banka şubesine başvurabildikleri gibi ATM ya da mobil bankacılık üzerinden de gerekli işlemeleri yapabilir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Finansbank Cebe Havale 2020

 

Etiketler

Ece Alkan

1991 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 2 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. kredikosgeb.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı