Bankalar

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıma

Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıma

Ülkemizde ekonomik sıkıntılar yaşayan belli kesimler olabiliyor. Emeklilerin birçoğu da bu emeklilik sıkıntısı çeken kapsama giriyor. Bir ömür çalıştıktan sonra emekli olup rahat etmeyi düşünen emekliler bu defa da ekonomik sıkıntılar ile boğuşuyor; ancak emekliler için düzenlenen kampanya ile bu defa nefes alabiliyor oluyorlar. SGK ile anlaşan Yapı Kredi bankası da 31 Mart 2020 tarihine kadar emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıma işlemini yapan emekliler için 1000 TL’lik promosyon kampanyası düzenliyor.

Bankalar ile ilgili diğer haberlere ulaşmak için tıklayın.

Halk Bankası cebe havale için tıklayın.

yapı kredi promosyon ücretleri 2020

Yapı Kredi Promosyon Ücretleri 2020

Emekli maaşlarının yatırılmasında Yapı Kredi Bankasını tercih eden ve emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıma işlemini sonlandıran emekli müşterilere özel hazırlanan kampanya kapsamında 3 sene boyunca maaşlarını Yapı Kredi Bankasından almayı taahhüt eden emeklilere 1.000 TL’ye varan nakit promosyon alma imkanı tanınıyor.

Promosyon tutarının yanı sıra bankanın sunduğu farklı uygulamalar da mevcuttur. Medline acil sağlık hizmeti üyeliği kapsamında doktorlu kara ambulansı ve telefon ile verilecek tıbbi danışmanlık hizmetlerini de 1 sene süresince ücretsiz olarak emekli müşterilerine sağlıyor.

Mobil, internet şubesi ya da ATM üzerinden gerçekleşecek havalelerde ücret almadığı gibi düzenli ödeme talimatı veren emekli müşterileri için TL olacak şekilde birikimleri için 6 ay hoş geldin faizi uygular iken ihtiyaç kredileri için de özel indirimli oranlar ile yardımcı oluyor. Bu uygulamaları promosyon paket kapsamında emekli müşterilerine sunuyor.

Yapı Kredi Promosyon Ücretleri Ne Zaman Yatar?

Promosyon miktarları ilk yatırılacak maaş üzerine hesaba yatırılıyor. Emekliler, emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıma işlemini banka şubelerinin yanı sıra Yapı Kredi Mobil, internet şubesi ve ATM ile yapabilecekleri gibi 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 müşteri iletişim hattı aracılığı ile de yapabilirler.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Halk Yatırım Nedir, Halk Yatırım İnternet Şubesi

 

Etiketler

Cansu Güner

1989 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an kredikosgeb.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı