Bankalar

Finansbank Cebe Havale 2020

Finansbank Cebe Havale 2020

Başka bir kişiye para gönderileceği zaman bunun en kolay yolu cebe havale yapma işlemidir. Hemen hemen her banka çoğu müşterilerine cebe havale yapma imkanı sunar. Finansbank da cebe havale yöntemi sırasın da oldukça tercih edilen bir yöntemdir.

Finansbank mobil uygulaması ve aynı zaman da internet bankacılığı üzerinden para göndereceğiniz kişinin hesabını bilmeden para gönderim işlemi yapılabilir. Alıcı para gönderildiği zaman 24 saat boyunca telefonuna gelen mesaj üzerinden en yakın ATM üzerinden para çekme işlemi yapılabilir. Finansbank cebe havale 2020 için güncellenen limitleri de öğrenmek de fayda var.

Şekerbank cebe havale işlemi için tıklayın.

Akbank cebe havale işlemi için tıklayın.

finansbank cebe havale
finansbank cebe havale

Finansbank Cebe Havale Hafta Sonu Yapılır Mı?

Finansbank cebe havale 2020 işlemleri sadece hafta içi değil aynı zaman hafta sonu da yapılabilir. Cumartesi ve Pazar günleri cebe havale işlemi yapıldığı zaman karşı taraf da bunu Finansbank ATM üzerinden rahatlıkla çekebilir. Ancak cebe havale işlemlerinde belli bir limit bulunur. Bu limit doğrultusunda cebe havale işlemi de gerçekleşir.

Finansbank Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Finansbank üzerinden cebe havale işlemini gerçekleştirmek için mobil bankacılık tercih edilebilir. Hesabınız giriş yaptıktan sonra para transferleri üzerinden cebe havale kısmını seçmek gerekir. Para transferleri kısmından alıcının cep telefon bilgileri ve göndereceğiniz tutar girilir. Bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi durumunda karşı tarafa da para gönderim işlemi yapılacaktır.

Finansbank Cebe Havale Saatleri

Finansbank cebe havale 2020 işlemleri yapılacağı zaman Finansbank herhangi bir saat kısıtlaması koymaz. Cebe havale işlemleri için 7/24 boyunca para gönderim işlemi yapılabilir. Karşı tarafın cep telefonuna para geldiğine dair mesaj geldiği zaman şifreyle birlikte para çekme işlemlerini de gerçekleştirebilir. Ancak para çekme saati 24 saattir. Bu süreç içerisinde işlemleri halletmek gerekir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Bankaların Günlük Para Çekme Limitleri 2020
Etiketler

Burak Özdağ

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. kredikosgeb.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı