Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası’nın Alo Garanti sistemini kullanarak 7/ 24 birçok işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tüm bu işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmek için aşağıda vermiş olduğumuz Garanti müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Son derece güvenlik önlemli bir site kullanarak hem yurt dışından hem de yurt içinden aramalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer sisteme sesinizi doğrularsanız, aramalarınızda kısa yoldan birçok işleminizi halledebilir, aynı zamanda da güvenlik sorularına maruz kalmadan kısa sürede istediğiniz hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz.

Bankalarla ilgili diğer haberlere ulaşmak için tıklayın.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri sistemini kullanarak kart işlemleri ödeme işlemleri, transfer ve döviz işlemleri, şifre alma, bilgi ve destek alma gibi birçok kategoride işlem yapabiliyorsunuz. Sesle doğrulama özelliği, Self- servis sesle işlem gibi Alo Garanti seçeneklerinin bulunduğunu da söyleyebiliriz. Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile bankanın müşterisi değilseniz de uygun ürün ve hizmetlerden yararlanabilir, bankacılık ürün ve faaliyetleri için başvuruda bulunabilirsiniz.

garanti bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Garanti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Garanti Bankası’nın Alo Garanti hizmeti kapsamında hem sesli yanıt sistemi hem de müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Bahsettiğimiz üzere Garanti Bankası’nın bazı bankalardan farklı olarak ses tanımlama sistemi bulunmaktadır. Burada yer alan self- servis özelliğini kullanarak yalnızca anahtar kelimeler ile istediğiniz işleme doğrudan ulaşabiliyorsunuz. Bu özellikte, Garanti müşteri hizmetleri direk bağlanma için müşteri temsilcisi şeklinde net ve doğru bir tonlama ile ses doğrulaması yapmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde direkt müşteri hizmetlerine erişeceksiniz.

Garanti Bankası’na erişmek için 444 0 333 ya da 0850 222 0 333 numaralarını kullanabilirsiniz.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu numaralardan herhangi birini aradıktan sonra Garanti müşteri hizmetleri direk bağlanma için:

  • İlk önce 1’i tuşlayın.
  • Ardından 3’ü tuşlayın.
  • Son adımda ise 5’i tuşlamanız gerekiyor.

Bu şekilde hiç beklemeden direkt müşteri temsilcisine erişebilirsiniz. Eğer sesiniz sisteme kayıtlı ise, müşteri temsilcisine eriştikten sonra herhangi bir güvenlik sorusunu yanıtlamanıza gerek kalmadan işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine eriştikten sonra kart, ödeme işlemlerinden başvuru işlemlerinize kadar hepsini tamamlayabilirsiniz.

Garanti Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası müşteri hizmetleri servisi özel seçeneklere de sahiptir. Sesli sisteme kaydınızı oluşturarak kısa sürede güvenlik işlemlerinden geçmeden müşteri temsilcilerine ya da sesli yanıt sistemine erişebiliyorsunuz. Garanti müşteri hizmetleri bu özelliğini kullanarak beklemeden birçok işlem yapabiliyorsunuz. Hesap bakiyesi öğrenme, kredi kartı limiti sorgulama, dönem içi kontrolü, IBAN ve hesap numarası öğrenme, internet ve mobil bankacılık hakkında bilgi, borç sorgulama gibi birçok işlemi buradan yapabilirsiniz.

Self-servis sesle işlem özelliğinde ise, belli anahtar kelimelerle konuşarak doğrudan istediğiniz kategoriye erişebiliyorsunuz. Kredi kartı borç sorgulama, müşteri temsilcisi, hesap bakiyesi öğrenme gibi net ve kısa şeyler söyleyerek kısa sürede gerekli bilgiye erişebiliyorsunuz. Garanti müşteri hizmetleri üzerinden kredi ya da banka kartı başvurularınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Yanı sıra diğer bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Bahsettiğimiz özelliklerin yanı sıra klasik telefon bankacılığı ile de tuşlama yaparak kısa sürede istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz.

 

Etiketler

Cansu Güner

1989 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an kredikosgeb.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı