Bankalar

Gedik Yatırım Nedir? Gedik Yatırım İnternet Şubesi

Gedik Yatırım Nedir? Gedik Yatırım İnternet Şubesi

1991 yılında kurulan Gedik Yatırım; borsa pay piyasası, repo, borçlanma araçları, uluslararası Pazar depo sertifikaları piyasası, gibi alanlarda aracılık işlemleri gerçekleştirmektedir. Gedik yatırım internet sayfası üzerinden; piyasalar, uzman görüşleri, gündem özeti, borsa takip sistemi gibi yararlı bilgiler vermektedir. Finansal hizmetler veren aracı kurum olan Gedik yatirim, çeyrek asırlık tecrübesi ile müşterilerinin finansal işlemlerine yön vermektedir. Şirket üzerinden gerçekleştirilen finansal işlemlerin neler olduğu, ne gibi işlem ücretleri alındığı gibi bilgiler, internet sitesi üzerinden alınabilmektedir.

Forex nedir, nasıl oynanır hakkında bilgi almak için tıklayın.

2020 kredi kartı aidatları hakkında bilgi almak için tıklayın.

Gedik Yatırım İnternet Şubesi

 

Kullanıcı adı, şifre ve doğrulama kodu ile giriş yapılabilen Gedik yatırım internet şubesi, müşterilerinin her an her yerden işlemlerini gerçekleştirme olanakları sunmaktadır. İnternet bankacılığı gibi işlemlerin sık sık kullanılması ile birlikte, finansal tüm işlemlerin her hangi bir şubeye gidilmesine gereksinim duyulmadan gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Şirketin internet üzerinden verdiği hizmetlerden birinin de; ücretsiz online eğitimler olduğu görülmektedir. Bu derslerde hisse senedi ve VİOP piyasaları teknik analizleri öğrenilebilmektedir. Kar zarar hesaplayıcı uygulama, hisse karşılaştırma gibi özellikler kullanılarak, müşterilerin her an online işlem yapabilmelerine imkan sağlanmaktadır.

Gedik Yatırım Telefon Şubesi

Ülkemizde en çok işlem hacmine sahip finansal aracılık kurumlarından biri olan Gedik, müşterilerine birçok mali işlem konusunda hizmetler vermektedir. Gedik yatırım telefon şubesi ile alınabilecek hizmetlerin, şubelerden alınabilecek hizmetlerden hemen hemen farksız oluyor. Müşterilerinin telefon veya internet şubesi üzerinden alacağı hizmetlere en az şubelerdeki kadar hızlı ve sorunsuz gerçekleştiren kurum, bu konuda gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan firmalardan biri olduğunu kanıtlıyor. Gedik Yatırımın internet sitesinde bulunan bize ulaşın menüsü kullanılarak, yatırım merkezinin telefon numarasına ulaşılabiliyor. 0216 453 00 53 telefon numarasından yalnızca mesai gün ve saatlerinde yararlanılabiliyor.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Akbank Cebe Havale 2020

Gedik Yatırım Komisyon Oranları

Gedik Yatırım internet sitesinden alınabilen bilgilerden biri; 2018 yılı ücret, komisyon ve masrafları olmaktadır. Gedik yatirim komisyon oranları incelendiğinde; 1000 TL’ye kadar yapılan havale işlemlerinde 10 TL masraf alındığı görülmektedir. 1000 TL ile 5 bin TL arasındaki komisyon işlemlerinde 13 TL masraf, 5 bin TL 10 bin TL arasındaki havale işlemlerinde ise 21 TL masraf alındığı görülmektedir. 10 bin TL ile 20 bin TL arasındaki havale işlemlerinde alınacak masrafın 28 TL masraf, 20 bin TL ile 50 bin TL arası işlemlerde 56 TL masraf alındığı bildirilmektedir. Yapılan 50 bin TL ile 100 bin TL arasındaki işlemlerden 67 TL masraf, 100 bin TL üzeri havale işlemlerinden ise 81 TL işlem ücreti alındığı bildirilmektedir. 0-49.99 TL büyüklüğündeki Overall’lar için 20 TL yıllık bakım bedeli, 50-1000 TL arasına 50 TL, 1000 TL’den büyük Overall’lara ise 90 TL yıllık bakım bedeli alındığı açıklanmaktadır. Bunlar dışında şirket üzerinden gerçekleştirilebilen bütün finansal işlemlere ait masraf ve komisyon bedel listeleri, internet sitesi üzerinden müşterilere verilmektedir.

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı