Müşteri Hizmetleri

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye Halk Bankası’nın Halkbank Dialog isimli bir telefon bankacılığı sistemi bulunuyor. Kişisel işlemlerinizi, başvurularınızı, öneri ve şikayetlerinizi bu numaraları kullanarak iletebiliyorsunuz.  Türkiye’nin her yerinden 7/ 24 müşteri hizmetlerini servisini kullanabiliyorsunuz. Halk Bankası müşteri hizmetleri ile yurt dışından da bankaya erişim sağlayabiliyorsunuz. Sesli yanıt sistemi ya da müşteri temsilcilerini kullanarak kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Halkbank Dialog servisine üye olabiliyorsunuz. Bu şekilde bilgilerinizi tuşlamanıza gerek kalmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Genel müşteri hizmetleri numarasını arayıp ‘başvurular’ seçeneğini kullanarak, şubeye giderek ya da internet bankacılığını kullanarak Halkbank Dialog şifrenizi alabilirsiniz. Kart işlemleri, ödeme işlemleri, döviz ve yatırım işlemleri, OGS- HGS işlemleri, internet/ mobil bankacılık işlemleri, diğer hizmet türleri hakkında Halk Bankası müşteri hizmetleri aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Zaman ya da yer fark etmeksizin istediğiniz zaman müşteri hizmetlerine erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bankalarla ilgili diğer içeriklere ulaşmak için tıklayın.

Halk Bankası müşteri hizmetleri içeriği için tıklayın.

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

Halkbank müşteri hizmetlerine hem yurt içi hem de yurt dışından ulaşabiliyorsunuz. Aynı şekilde sabit hat ya da cep numarası olması da fark göstermiyor. Eğer yurt dışından arama yapacaksanız ve bunun için Halk Bankası müşteri hizmetleri numarası arıyorsanız 0090 850 222 0 400 numarasını kullanmalısınız.

Türkiye ve KKTC’den yapacağınız aramalar için de 0850 222 0 400 ve 444 0 400 numarasını kullanabilirsiniz. Eğer bankanın ürün ve hizmetlerinden herhangi birini kullanmakta iseniz,  Dialog hattını tercih edip daha kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için arama yaptıktan sonra 5’i tuşlayabilirsiniz. Eğer siz de Halkbank Dialog kaydı oluşturmak istiyorsanız kimliğinizle beraber en yakın şubeye giderek Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’ni imzalayıp yararlanmaya başlayabilirsiniz. Halk Bankası müşteri hizmetleri numarası ile 7/24 tüm işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Eğer gerekli olursa şubeye gitmeniz ya da bankaya e- mail/ faks göndermeniz de istenebilir. Bu gibi durumlarda en kısa sürede belgelerinizi iletmeniz gerekmektedir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Vodafone Müşteri Hizmetleri

halk bankası müşteri hizmetleri numarası

 

Halk Bankası İletişim

Belirtmiş olduğumuz telefon bankacılığı numaralarını kullanarak, şubeye gitmeden birçok işleminizi istediğiniz zaman ve yerde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik başvuru ve işlemleriniz kısa sürede işlem altına alınmaktadır. Halk Bankası iletişim hizmetlerini kullanarak, kart işlemleri, borç sorgulama, ödeme işlemleri, döviz işlemleri, yatırım işlemleri, para transferleri gibi birçok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Halkbank Dialog sistemine kayıtlı olarak işlem sürenizi kısaltabiliyorsunuz. Böylece size tanımlı olarak işlemlerinizi seçebildiğiniz için kısa sürede müşteri temsilcisine de erişebilirsiniz.

Halk Bankası iletişim numaralarını hem yurt içinden hem yurt dışından kullanarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Halkbank Dialog özelliğinden yararlanmak istiyorsanız size en yakın şubeye gidip başvurmanız yeterli. KOBİ işlemleri ve bireysel işlemler şeklindeki ana kategorilere ait tüm işlem fırsatlarından yararlanabilirsiniz. KOBİ işlemleri kapsamında ise, hukuki yardım bilgi merkezi, onarım hizmetler, kapsam dışı durumlar hakkında bilgi, kongre ve fuar bilgisi gibi birçok konu hakkında yanıt alabilirsiniz.

Etiketler

Kadir Büyükhız

1993 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 4 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Ekibimize yeni katılan Kadir, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı