Bankalar

Halk Yatırım Nedir, Halk Yatırım İnternet Şubesi

Halk Yatırım Nedir, Halk Yatırım İnternet Şubesi

Sermaye piyasalarında aracılık faaliyetlerini yerine getiren Halk yatırım, Türkiye Halk Bankası’nın sahibi olduğu bir finans kuruluşudur. Verimlilik ve güvene odaklı hizmetler veren kurumda; işlem aracılığı faaliyetleri, portföy aracılığı faaliyetleri, bireysel ve kurumsal portföy yönetimi faaliyetleri, gayret aracılığı ve aracılık yüklenimi hizmetleri, halka arz aracılığı faaliyetleri, yatırım danışmanlığı ve sınırlı saklama hizmetleri verilmektedir. Halk yatırım, toplam 9 şube ve internet şubesi ile müşterilerine hızlı ve güvene dayalı kolay erişilebilir hizmetler sunmaktadır. Kurumun toplam ödenmiş sermayesinin; 104.000.000,00 TL olduğu bildirilmektedir. Halk Yatırım Kurumunun; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Denizli, İstanbul/Göztepe ve Samsun illerinde şubeleri bulunmaktadır.

Gedik yatırım hakkında bilgi almak için tıklayın.

Halk Bankası müşteri hizmetleri numarası için tıklayın.

Halk Yatırım İnternet

Türkiye’nin en sağlam temelli ve en yüksek sermayeli finansal aracı kurumlarından biri olan Halk yatirim, toplam 9 adet yerleşik şubesi yanı sıra online işlemlerde de sorunsuz ve hızlı bir altyapı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Halk yatırım internet şubesinde, kurum müşterileri hemen hemen her türlü işlemlerini şubeye gitmeye gerek duymadan yerine getirebilmektedir. Halk yatırım internet şubesinin üyelerine verdiği hizmetler; şirketin şubelerinden verdiği hizmetlerle birebir uyuşmaktadır. Bireysel ve kurumsal müşterilerin tamamı, Halk yatirim internet şubesi ile güvenli işlemler yapabilmektedir. %99.96 oranda Türkiye Halk Bankası katılımı olan kurum, güvenilirliği ve sağlamlığı ile yatırımcıların gözde kurumu olmaktadır. 444 42 55 numarasını arayarak Halk Yatırım hakkında müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Halk Yatırım Telefon

Ülkemizde sermaye piyasalarında aracılık işlemlerini yerine getiren kurumlar arasında, müşteri ilişkilerine en fazla önen veren kurumlardan birinin; Halk Yatırım olduğu görülmektedir. Halk yatırım telefon işlemleri ile şubelere gitmeye gerek kalmadan gerekli işlemler yapılabilmektedir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Ziraat Yatırım - Ziraat Yatırım E Şube

Müşterilerine; Türkiye genelinde bulunan toplam 9 şubesi ile hizmet veren kuruluş, hızlı ve sorunsuz internet şubesi ile de gerekli işlemlerin yerine getirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Halk yatırım telefon şubesi ile de müşteriler şubelere gereksinim duymadan diledikleri finansal işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Bu sektörde faaliyet gösteren aracı kurumların, yerleşik şubeleri kadar, internet şubeleri ve telefon hizmetleri de sık sık kullanılmaktadır. Bu sebeple hızlı ve sorunsuz teknik altyapılar kullanan kurumlar, müşteri ve müşteri hesap güvenlikleri konusuna da özel bir önem göstermek zorunda kalmaktadırlar.

Halk Yatırım Hizmetleri

Türkiye Halk Bankası’nın iştiraki olan yatırım ve finansman kurumu, müşterilerine birçok mali işlem konusunda aracılık hizmeti gerçekleştiriyor. Güvenilir ve büyük sermayeli kurumun müşterilerine verdiği hizmetlerden çoğu danışmanlık ve aracılık konusunda oluyor. Halk yatırım hizmetleri; birleşme ve satın alma, varlık satışları ve diğer danışmanlık hizmetleri ile gayrimenkul hizmetleri ana başlıklarında toplanıyor. Bunları açmak gerekirse; finansal danışmanlık, stratejik yatırım danışmanlığı, tek varlık ya da portföy satış danışmanlığı, finansal yapılandırma işlemleri, şirket kuruluşu yapılandırma, finansal fizibilite raporları, finansal değerleme işlemleri gibi konular göze çarpıyor. Bunların yanı sıra; bölünme işlemleri, alıcı taraf ve satıcı taraf özelleştirme danışmanlığı ile birleşme ve satın alma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Etiketler

Burak Özdağ

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. kredikosgeb.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı