Bankalar

ING Bank Cebe Havale Nasıl Yapılır 2020

ING Bank Cebe Havale 2020

Cebe havale işlemi elektronik ortamlar aracılığı ile gerçekleştirilen para transfer işlemidir. Bankacılık sisteminde kullanılan cebe havale işlemi ile hesabı bulunmayan birine bile para göndermeniz ING bank cebe havale 2020 ile mümkün hale gelmiştir.

Odeabank cebe havale için tıklayın.

Vakıfbank cebe havale için tıklayın.

ING Bank Cebe Havale

ING Bank Cebe Havale Hafta Sonu Yapılır Mı?

Havale bir bankanın kendi hesapları arasında gerçekleşen işleme denir. Yani ING bankın herhangi bir şubesi ya da hesabı fark etmeksizin havale yolu ile para gönderilebilmektedir. Havale seçenekleri isme havale, cebe havale gibi türleri bulunmaktadır. ING bank cebe havale 2020 yılında gerçekleştirilirken hafta sonu saatlerinde bir sınırlama bulunmaktadır. Yani ING bank müşterisi iseniz dilediğiniz gün ve saat havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Havale yapma işleminde herhangi bir süre sınır bulunmadığı gibi 7 gün ve 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca havale sırasında herhangi bir hata ya da yanlış para gönderim gibi sorunlarla karşılaşırsanız müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz yardımı talep edebilirsiniz.

ING Bank Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Bir cep telefonuna cebe havale yapabilmek için ING bank hesabınız olması gerekmektedir. ING bank havale işlemlerini yalnızca internet şubesi ya da mobil şube üzerinden ING bank hesabınız var ise faydalanabilirsiniz. Paranın hangi hesaptan çekileceğini belirledikten sonra cebe havale o bankaya ait internet şubesi üzerinden yapılabilir. ING bank üzerinden gerçekleştirdiğiniz cebe havale işlemini başka bankanın ATM’sinden çekemezsiniz.

ING Bank Cebe Havale Saatleri

ING bank cebe havale 2020 yılında süresizdir. Yani istediğiniz her zaman ING bank ile cebe havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine istediğiniz zaman gerçekleştirmiş olduğunuz havaleyi cep telefonunuza gelen kod yardımı ile dilediğiniz ING bank ATM’sinden çekebilirsiniz. ING bank cebe havale işlem limiti ise 1 gün içinde iki kez 500 TL’dir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Odeabank Cebe Havale Nasıl Yapılır 2020
Etiketler

Burak Özdağ

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. kredikosgeb.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı