Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim

İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim

Türkiye İş Bankası’nın telefon bankacılığı sistemini kullanarak 7/ 24 istediğiniz yer ve zamanda birçok konu hakkında destek alabiliyorsunuz. İş Bankası’nın bankacılık ürün ve hizmetlerinden yararlanmanız ya da kullanmıyor olmanız fark etmiyor, istediğiniz gibi giriş yapabiliyorsunuz. İş Bankası müşteri hizmetleri sistemine kayıtlı değilseniz, T.C. kimlik numarası, müşteri numarası ya da kart numarası bilgilerinizi girerek müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde bankanın müşterisi iseniz, kendinizi sisteme tanımlatarak daha kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri ile hem sesli yanıt sistemini hem de müşteri temsilcilerini kullanabilirsiniz. Hem yurt içinden hem de yurt dışından bankanın hizmetlerine telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Sisteme kendinizi tanımlatmak istiyorsanız bankadan şifre almanız yeterli olacaktır. Bu şekilde sürekli olarak sisteme kendi bilgileriniz üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Bankalar ile ilgili diğer içeriklere ulaşmak için tıklayın.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri içeriği için tıklayın.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri numarasını kullanarak istediğiniz zaman dilediğiniz işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Türkiye ve KKTC üzerinden bankaya ulaşmak isteyenler için İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 724 0 724 şeklindedir. Yurt dışından gelen aramalar için +90 850 724 0 724 numarasını kullanmanız gerekmektedir. Eğer müşteri hizmetlerini sisteme kayıtlı şekilde aramıyorsanız, 4 farklı şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Banka kartı numaranızı kullanarak, hesap numarası kullanarak, müşteri numaranızı kullanarak ya da kredi kartı numaranız ile sisteme giriş yapabiliyorsunuz. Sisteme giriş yaptıktan sonra bilgileriniz aktarılmış olacaktır. Böylece kısa sürede İş Bankası müşteri hizmetleri numarası kullanarak gerekli hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Eğer telefon bankacılığı şubesi için şifre alarak, tuşlama yapmadan sisteme giriş yapmak istiyorsanız en yakın şubeye gidebilirsiniz.

iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

İş Bankası İletişim

Bankanı müşteri hizmetleri numarasını kullanarak birçok işlem yapabiliyorsunuz. Telefon bankacılığına giriş yaparken tercih etmiş olduğunuz yönteme göre menü şekillenmektedir. İş Bankası iletişim numarasını kullanıp, müşteri no ile giriş yaptıktan sonra kredi kartı işlemleri, hesap işlemleri, şifre ve mobil onay kodu işlemleri, ödeme ve yatırım işlemleri, para aktarım işlemleri, başvuru işlemleri gibi birçok seçenek karşınıza çıkacaktır. Kart numarası kullanmanız durumunda ise kredi kartı, banka kartı ve imece kartına dair işlemler üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Vodafone Müşteri Hizmetleri

Şifre ve mobil onay kodu, kredi kartı işlemleri, fiyat ve oranlar, döviz işlemleri gibi işlem türlerinden faydalanabilirsiniz. Hesap numarası kullanımında ise, fiyat ve oranlar, döviz kurları, kredi kartı, diğer ürün ve hizmetler şeklinde ana kategoriler üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. Eğer banka müşterisi değilseniz İş Bankası iletişim hattını kullandıktan sonra müşterisi olmadığınızı belirtip başvuru işlemleri, diğer hizmet ve işlemler, görüş ve öneriler, bilgi ve destek gibi konulardan yararlanabilirsiniz. Yalnızca sesli yanıt sistemi üzerinden değil, müşteri temsilcisine erişerek de hizmet alabilirsiniz. Bunun için gerekli menülerde müşteri temsilcisi için ayrı bir tuşlama olmaktadır, bu şekilde bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı