Bankalar

İş Yatırım Nedir, İş Yatırım Temettü

İş Yatırım Nedir, İş Yatırım Temettü

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. kurumunun verdiği finansal işlemlerden yararlanmadan önce, belli başlı bazı bilgileri almak gerekiyor. İş yatırım, geçmişi 1996 yılına dayanan, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kurulan finans kurumudur. İş yatırım menkul değerlerin faaliyetleri arasında kısaca; yerli ve yabancı kurumsal ya da bireysel yatırımcılara alım satım aracılığı, kurumsal finansman, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, piyasa yapıcılığı ve likidite sağlayıcılığı gibi hizmetler bulunmaktadır. İş yatirim finans kurumunun gerek yerli gerekse yabancı yatırımcılara, bireysel veya kurumsal, küçük ölçekli, orta ve büyük ölçekli firmalara her türlü finansman hizmetleri verdiği görülmektedir. Uzun yıllardır ülkemizin en güvenilir bankalarından biri olma özelliği taşıyan Türkiye İş Bankası, son 15 -20 yılda gerçekleştirdiği atak ve bilgi teknolojilerini etkin kullanması sebebi ile online hizmetlerin hızlı ve sorunsuz gerçekleştirilebildiği platformlardan biri olmaktadır. İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. kurumunda da müşterilere sunulan online işlemlerin tamamının sorunsuz ve hızlı çalıştığı görülmektedir.

Halk yatırım hakkında bilgi almak için tıklayın.

Gedik yatırım hakkında bilgi almak için tıklayın.

İş Yatırım Temettü

 

Kar payı olarak basitçe açıklayabileceğimiz temettü, is yatirim gibi aracı finansman kurumlarında da gündeme gelmektedir. Ortaklara kardan dağıtılan pay, İş yatırım temettü adı altında, kurumun internet sitesinde listelenmektedir. İş yatırım temettü bilgileri, temettü dağıtım tablosu altında verilmektedir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. kurumunun müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilmektedirler. Ortaklara ödenecek kar payı ile ilgili, İş yatırım müşterilerinin öğrenmesi gereken birçok açıklamanın mevcut olduğu görülmektedir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Gedik Yatırım Nedir? Gedik Yatırım İnternet Şubesi

İş Bankası Yatırım Hesabı

Türkiye’nin en yaygın ve en çok tercih edilen bankalarından biri olan İş Bankası, birçok finansman alanda müşterilerine hizmetler vermektedir. İş bankası yatırım hesabı yatırım fonu hizmetleri ana başlığında toplanabilmektedir. Bunlardan maksimum hesap ile hem vakit hem nakit kazanılabiliyor. Fon biriktiren talimat adlı seçenek ile küçük tasarruflar büyük birikimlere dönüştürülebiliyor. Üstü kalsın adlı İş bankası yatırım hesabı ile İş bankası kredi kartı ve yatırım hesabı bulunanlar, sahip oldukları kredi kartları ile alışveriş yaptıklarında aynı zamanda tasarruf da edebilmektedirler. Yatırım hesapları ile ilgili en ince ayrıntısına kadar gerekli bilgiler, isbank.com.tr adresinden alınabilmektedir.

iş yatırım

İş Yatırım Hizmetleri

Ülkemizin en köklü finans kurumlarından biri olan Türkiye İş Bankasının iştiraki olan İş Yatırım, müşterilerine birçok finansal konuda hizmetler veriyor. Bu hizmetlere kısaca değinmek gerekirse; kurumsal finansman hizmetleri, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, piyasa yapıcılığı ve likidite sağlayıcılığı hizmetleri dikkat çekiyor. İş Yatırım hizmetleri; dünya standartlarında, tecrübeli kadro ile etik hizmet anlayışı çerçevesinde verildiği görülüyor. Bankacılık sektöründe elde ettiği tecrübe sayesinde oturmuş bir sistemi olan kurum,  uzun yılların verdiği deneyimi yan hizmetlerine de yansıtarak özellikle finansal danışmanlık ve aracılık hizmetlerinde deneyimli, güvenilir ve anlayışlı hizmetler veriyor. 1996 yılında kurulan İş Yatırım, son derece profesyonel ve tecrübeli bir hizmet anlayışı sergiliyor.

Etiketler

Cansu Güner

1989 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an kredikosgeb.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı