Bankalar

Odeabank Cebe Havale Nasıl Yapılır 2020

Odeabank Cebe Havale 2020

Odeabank cebe havale 2020 ile Odeabank sitemi üzerinden siz de çok kolay bir şekilde cep telefonuna havale gönderimi yapabilirsiniz. Odeabank cebe havale üzerinden havale yapacağınız kişinin herhangi bir banka hesabının olmasına da gerek yoktur. Ayrıca göndermiş olduğunuz havale parasını karta gerek kalmadan çekebilirsiniz.

Vakıfbank cebe havale için tıklayın.

TEB cebe havale için tıklayın.

Odeabank Cebe Havale 2020

Odeabank Cebe Havale Hafta Sonu Yapılır Mı?

Havale işlemi diğer bir para transferi olan EFT işlemine benzememektedir. Aralarındaki fark ise EFT işlemi farklı bankalar arasında para gönderme işlemidir bu yüzden Merkez Bankası izni gerektirir. Havale işlemi ise aynı banka üzerinden yapılan para gönderim işlemidir. Bu yüzden Odeabank cebe havale 2020 ile istediğiniz gün havale işleminizi gerçekleştirirsiniz. Bu günlerin içine hafta sonları dahil olduğu gibi bayram tatilleri ve diğer tüm resmi tatillerde de cebe havale aracılığı ile para gönderimi sağlayabilirsiniz.

Odeabank Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Odeabank cebe havale 2020 ile havale yapmak için ilk olarak Odeabank internet sitesine ya da mobil bankacılık işlemlerine giriş yapmalısınız. Buradan para transfer işlemine gelin. Daha sonra buradan da cebe havale işlemine tıkladıktan sonra sizden istenilen bilgileri girin. Ardından kendi cep telefon numaranızı sonra göndereceğiniz kişinin cep telefon numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı yazdıktan sonra onaylayın ve işlemi tamamlayın. Bu işlem gerçekleştikten sonra her iki tarafın da cep telefonuna mesaj gelecektir. Göndermiş olduğunuz paranın miktarını karşı tarafa söylemeniz gerekir. Eğer paranın tutarını karşı tarafa söylemezseniz para çekilmez. Onay kodu ve gönderilen tutar ile birlikte karşı taraf para çekme işlemini yapabilir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Halk Bankası Cebe Havale 2020

Odeabank Cebe Havale Saatleri

Odeabank cebe havale saatlerinde günlerde olduğu gibi herhangi bir sınırlama yoktur. İster gündüz, ister gece 7 gün ve 24 saat boyunca cebe havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler

Kadir Büyükhız

1993 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 4 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Ekibimize yeni katılan Kadir, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı