Bankalar

Şekerbank Cebe Havale 2020

Şekerbank Cebe Havale 2020

Para transferi, para çekmek gibi ATM’ye giderek yapılan işlemler yerine günümüzde Şekerbank cebe havale 2020 ile cebe yapılan havale sayesinde para işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilir. Kişiler cebe havale sayesinde hesabı olmayan kişilere bile para gönderim işlemi yapabilmektedir. Herhangi bir IBAN numarası ya da hesap numarasına gerek duymadan cebe havale yöntemi ile yalnızca cep telefon numarası yardımı ile cebe havale işlemleri kolay şekilde gerçekleştirilmektedir.

Akbank cebe havale içeriği için tıklayın.

Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıma yöntemini öğrenmek için tıklayın.

Şekerbank Cebe Havale Hafta Sonu Yapılır mı?

Havale işlemleri, EFT işlemleri gibi Merkez Bankası onayına ihtiyaç duymadığı için hem hafta sonu hem de hafta içi istediğiniz zaman havale işlemini gerçekleştirirsiniz. Havale işlemleri 7 gün ve 24 saat boyunca dilediğiniz zaman yapabileceğiniz bir işlemdir. Yalnız hafta sonunda değil bayram tatilleri ve diğer resmi tatillerde de havale işlemi gerçekleştirilir.

şekerbank cebe havale 2020

Şekerbank Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Şekerbank üzerinden cebe havale gönderebilmek için ya kart sahibi olmanız gerekir ya da Şekerbank’a ait internet ya da mobil bankacılık işleminin önünüzde açık olması gerekir. Ayrıca Şekerbank ATM’si ile de cebe havale işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Parayı göndereceğimiz kişiye ait cep telefon numarası, TC kimlik numarası v gönderim yapacağınız paranın miktarını girin. Bu işlem ortalama olarak 2 dakika da tamamlanabilmektedir. Bunun içinse yapmanız gereken para transferi menüsünden cebe havale seçilerek yukarıda belirtmiş olduğumuz bilgiler girilerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank cebe havale 2020 ile paranızı cebe havale etmek çok kolay hale gelmiştir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Finansbank Cebe Havale 2020

Şekerbank Cebe Havale Saatleri

Şekerbank cebe havale 2020 yılı yeniliği ile cebe havale işlemleriniz dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Cebe havale işlemlerin ister gece ister gündüz 7 gün 24 saat boyunca yapabilirsiniz. Şekerbank havale işlemi için 5 TL tutarında havale ücreti kesmektedir.

Etiketler

Kadir Büyükhız

1993 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 4 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Ekibimize yeni katılan Kadir, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı