Bankalar

TEB Cebe Havale 2020 Nasıl Yapılır?

TEB Cebe Havale 2020

TEB cebe havale 2020 yılında dijital bankacılık işlemleri aracılığı ile artık çok kolay yapılabilmektedir. Türkiye Ekonomi Bankası 2020 yılında yapılan cebe havale işlemlerinde 5 Türk lirası tutarında hesap işletim ücreti kesmektedir. Bu yöntem ile diğer bankalardan döviz havale işlemi de gerçekleştirilmektedir. Kişi kendi telefonuna kendi hesabıyla havale yapamayacağı gibi işlemin gerçekleştirilebilmesi için 18 yaş şartı vardır.

Finansbank cebe havale işlemi için tıklayın.

Şekerbank cebe havale işlemi için tıklayın.

teb cebe havale

TEB Cebe Havale Hafta Sonu Yapılır Mı?

TEB cebe havale 2020 ile işlemleriniz aksamadan hafta içi ya da hafta sonu fark etmeden cepten havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cepten havale işlemleri 7 gün 24 saat açık olup herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Türkiye Ekonomi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak yardım talep edebilirsiniz.

TEB Cebe Havale Nasıl Yapılır?

TEB’den cebe havale işlemi gerçekleştirmek için TEB cebe havale 2020 aracılığı ile www.teb.com.tr TEB internet adresinden giriş yaparak havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemini gerçekleştirmek için ya internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak para transfer menüsüne giriş yaparak menü de bulunan gerekli yönlendirmeler ışığında göndermek istediğiniz tutarı ve hesabı seçtikten sonra havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefonuna indireceğiniz TEB mobil uygulaması yardımı ile havale talimatı da verebilirsiniz.

TEB Cebe Havale Saatleri

Türkiye Ekonomi Bankası internet şubesini ya da mobil uygulamasını kullanarak 7 gün 24 saat cepten para gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Göndermek istediğiniz havale tutarını mobil bankacılık zerinden girerek ister kayıtlı hesaplarınıza ister yeni bir hesaba cepten para gönderim işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca göndermiş olduğunuz yeni hesap kaydetme seçeneği ve otomatik havale özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede para gönderim işlemlerinizi daha hızlı halletmiş olursunuz. Para gönderim işlemi gerçekleştikten sonra sizden havale ücreti olarak 5 Türk lirası kesilmektedir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Akbank Cebe Havale 2020

 

 

Cansu Güner

1989 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an kredikosgeb.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı