Krediler

TEB Konut Kredisi Hesaplama, Nasıl Başvurulur?

TEB Konut Kredisi Hesaplama, Nasıl Başvurulur?

TEB konut kredisi çekerek satın almak istediğiniz eve kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Ülkemizde yer alan bankalar arasında konut kredisi bakımından en fazla seçeneği TEB sunar. TEB Bankası konut kredisi miktarını siz belirleyin. Kredi notunuz ve banka siciliniz dikkate alınarak dilediğiniz miktarda konut kredisi çekebilirsiniz. TEB ile 120 ay vade seçeneğiyle konut kredisi çekebilirsiniz.

TEB’de birçok konut kredisi imkanı bulunur. Bu kredilerden bazıları şunlardır: Her Şey Dahil konut kredisi, %100 konut kredisi, indirimli konut kredisi, ara ödemeli konut kredisi, anapara ertelemeli konut kredisi gibi pek çok konut kredisinden faydalanabilirsiniz. Tüm bunların dışında TEB konut kredisi faiz oranı ve TEB konut kredisi başvuru adımlarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Krediler hakkında diğer içeriklere göz atmak için tıklayın.

KYK kredi başvurusu ve iptali hakkında bilgi almak için tıklayın.

TEB Konut Kredisi Faiz Oranı

TEB konut kredisi faiz oranı %2,58 olarak belirlenmiştir. Üstelik hangi miktarda kredi çekerseniz çekin ya da vade sayısını istediğiniz miktarda seçin bu faiz oranı değişmez. Sabit faizli konut kredisi imkanı sunan TEB ile sizde sıcak yuvanıza bir an evvel sahip olabilirsiniz.

TEB ile 100 bin lira konut kredisi çektiğiniz zaman aylık geri ödemeniz 2,781 lira olacaktır. Üstelik 120 ay vadeli! 300 bin lira konut kredisi çekmek istiyorsanız aylık geri ödemeniz 8,379 lira olacaktır. Hem de 100 ay vade seçeneğiyle.

TEB konut kredisi faiz oranları

TEB Konut Kredisi Başvuru Adımları

TEB konut kredisi başvuru adımları aşağıda verildiği gibidir. TEB konu kredisi başvuru şartları arasında ilk olarak kredi başvurusunda bulunmanız gerekir. Bunun için TEB internet şubesi ya da en yakın TEB şubesine giderek konut kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Konut kredisine başvurduktan sonra TEB sizden birtakım belgeler isteyecektir. Bu belgeler aşağıda verildiği gibidir:

  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir belgesi
  • Evin tapu fotokopisi
Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB konut kredisi, satın alacağınız evin expertiz değerinin %75’ini kadar karşılar. Bu şartlara uyuyorsanız sizde TEB konut kredisine başvurabilirsiniz. Ayrıca TEB, sizlerden gerektiği hallerde farklı belgelerde isteme hakkına sahiptir.

 

Etiketler

Kadir Büyükhız

1993 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 4 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Ekibimize yeni katılan Kadir, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı