Bankalar

Vakıfbank Cebe Havale 2020

Vakıfbank Cebe Havale 2020

Bir kişiye havale yada EFT yoluyla ödeme yapmak istiyorsak o kişinin bir banka hesabı olması gerektiğini düşünürüz. Vakıfbank müşterisi olmayan veya herhangi bir banka hesabı olmayan birine de para gönderme işlemi güvenli bir şekilde yapılabiliyor. Vakıfbank Cepbank sistemini kullanarak, istediğiniz her yerden cep telefonu numarası aracılığıyla ödeme yapabiliyorsunuz. Para gönderdiğiniz kişi herhangi bir Vakıfbank ATM’sinden ödemesini alabiliyor. Bununla ilgili olarak Vakıfbank cebe havale 2020 hakkında detaylı bilgi verelim.

TEB cebe havale içeriği için tıklayın.

Finansbank cebe havale içeriği için tıklayın.

Vakıfbank Cebe Havale

Vakıfbank Cebe Havale Hafta Sonu Yapılır mı?

Vakıfbank Cebe Havale 2020 mesai saatleri dışında da yapılabiliyor. Haftasonu 7/24 bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Cep telefonuna havale yapabilmek için öncelikle mobil ya da internet bankacılığı üyesi olmanız gerekiyor. Cep Mobil ya da internet bankacılığı kullanmıyorsanız, kayıt olmak için yine internet bankacılığını kullanarak şifre alabiliyorsunuz.

Öncelikle giriş yaparak menüden para transferi bölümüne geliyoruz. Bu kısımdan cebe havale/cebe para gönder seçeneğini seçiyoruz. Göndermek istediğimiz para miktarını, alıcının TC kimlik numarasını ve cep telefonunu yazıyoruz. Bu işlem sonrasında para gönderdiğimiz kişinin cep telefonuna bilgi için SMS gönderilir. Vakıfbank Cebe Havale 2020 işlemi için gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Bu işlem sonrasında alıcı, istediği Vakıfbank ATM’sinden ödemeyi alabiliyor. Alıcının herhangi bir Vakıfbank ATM’sine gidip, menüden giriş bölümüne gelip, kartsız işlemler seçeneğini seçmesi gerekiyor. Karşısına çıkan ekrana TC kimlik numarası, cep telefonu numarası ve SMS ile gönderilen kodu yazması yeterli olacaktır. Alıcı 24 saat içinde kendisine gönderilen parayı çekmezse tutar, gönderen kişiye 24 saat sonunda geri iade edilir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Ziraat Yatırım - Ziraat Yatırım E Şube

Vakıfbank Cebe Havale Saatleri

Vakıfbank Cebe Havale 2020 işlemini yapabilmeniz için herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmuyor. Güvenli bir şekilde bu işlemi 7/24 yapabiliyorsunuz.

 

 

Etiketler

Ece Alkan

1991 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 2 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. kredikosgeb.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı