Bankalar

Yapı Kredi Cebe Havale 2020

Yapı Kredi Cebe Havale 2020

Yapı kredi cebe havale 2020 ile Yapı Kredi Bankası müşterileri 7 gün 24 saat istediği kişi ya da kişilere para gönderim işlemi gerçekleştirebilir. Ayrıca bu işlem için ıban numarası ya da hesap numarasına gerek kalmadan. Sadece telefon numarası ile cebe havale işlemleri Yapı Kredi aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Bankalar ile ilgili diğer haberler için tıklayın.

Denizbank cebe havale için tıklayın.

Yapı Kredi Cebe Havale Hafta Sonu Yapılır Mı?

Yapı Kredi bankası ile para transfer yöntemleri arasında bulunan hafta sonu cebe havale sekmesi ile en hızlı ve güvenli şekilde para gönderim işlemi yapabilirsiniz. Karşı tarafın herhangi bir hesap numarası yok ise bu yöntemi kullanarak alınacak olan bir kod ile karşı tarafın atm üzerinden para çekim işlemini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hafta sonu yapmış olduğunuz havale işlemini karşı taraf kolaylıkla çekebilir.

Yapı Kredi Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi kullanıcısı olan kişi Yapı Kredi cebe havale 2020 internet ya da mobil bankacılık tarafından giriş yaptıktan sonra para transferi sekmesi üzerinden cebe havale işlemi seçilir, para gönderilecek olan kişinin cep telefonu numarasını ve ardından havale edilecek tutarı girmelidir.

Son aşamada işleme onay vererek havale işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemini gerçekleştiren kişi tarafından havale işlemini gerçekleştirdikten sonra havaleyi alacak olan kişiye güvenlik kodu gönderilir.

Yapı Kredi mobil ya da internet şubesi üzerinden gerçekleştiren havale işlemlerinde banka 5 TL tutarında havale işlemi gerçekleştirir ve bu tutara BSMV dahildir. Fakat Yapı Kredi müşterileri kendi hesapları üzerinden kendi telefonları ile cebe havale işlemi gerçekleştirememektedir.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Ziraat Yatırım - Ziraat Yatırım E Şube

Yapı Kredi Cebe Havale Saatleri

Yapı Kredi cebe havale 2020 ile hem internet bankacılığı üzerinden hem de Yapı Kredi mobil üzerinden dilediğiniz her saatte cebe havale gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler

Kadir Büyükhız

1993 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 4 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Ekibimize yeni katılan Kadir, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı