Bankalar

Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama

Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama

Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama işlemini SMS ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede bankaya gitmeye gerek olmadan ve internet bankacılığına girmeden hesaplarınızda yer alan tutarları hemen saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankasının sunmuş olduğu bu hizmet ile milyonlarca banka müşterisi hiçbir efor sarf etmeden SMS ile bakiye öğrenme işlemi yapabiliyor.

Ziraat Bankası cebe havale işlemi için tıklayın.

Emekli maaşını Akbank’a taşıma işlemi için tıklayın.

ziraat bankası sms ile bakiye sorgulama

Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemini yapmanız için gerekli olan tek şey cep telefonuna sahip olmanız. Bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızın olması online bakiye öğrenme için yeterli gelecektir. Normal şartlarda üç farklı şekilde bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Şimdi sizlere tüm bu işlemleri açıklayacağız.

Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama işlemi için kullanacağınız kanallar aşağıda verildiği gibidir.

  • Telefonla bakiye öğrenme
  • İnternet bankacılığı ile bakiye öğrenme
  • Müşteri temsilcisi ile bakiye öğrenme

Ziraat Bankası Telefonla Bakiye Öğrenme

Ziraat Bankası SMS ile bakiye öğrenme için yapmanız gereken işlem çok basit ve kısadır. Bu yöntem ile 10 adet hesabınıza kadar tüm hesaplarınıza ait bakiyeler cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir. SMS ile bakiye öğrenmek için “Bakiye” yazıp 4747’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

İnternet Bankacılığı ile Bakiye Öğrenme

İnternet bankacılığı ile de hızlı bir şekilde mevcut hesaplarınıza ait tüm bakiyelerinizi görebilirsiniz. Bunun için sahip olmanız gereken tek şey internet bankacılığı şifrenizin olmasıdır. İnternet bankacılığına girdikten sonra ‘Hesaplar’ sekmesine girerek karşınıza çıkacak olan hesaplarınıza ait tüm bakiyeleri görebilirsiniz.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Ziraat Bankası Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Müşteri Temsilcisi ile Bakiye Öğrenme

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00’ı ücretsiz arayarak müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanabilir ve hesaplarınızdaki bakiyeleri öğrenebilirsiniz.

Ziraat Kartımda Kaç Para Var

Ziraat kartınızda yer alan toplam tutarı öğrenmek için üç farklı yöntemden birini tercih edebilirsiniz. SMS, internet bankacılığı ve müşteri temsilcisine bağlanarak Ziraat kartınızda bulunan para miktarını öğrenebilirsiniz. Hızlı bir şekilde işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız SMS ile bakiye sorgulama işlemini yapmanızı öneririz.

Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Öğrenme

Ziraat Bankası hesaplarınızda bulunan paraları öğrenmek için en hızlı yol olan SMS ile hesabınızdaki tüm paraları öğrenebilirsiniz. Bunun için bakiye yazıp 4747’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli gelecektir. Tarafınıza gönderilen SMS’te ise hesaplarınızda yer alan tüm tutarlar bildirilecektir.

Etiketler

Cansu Güner

1989 Balıkesir doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Muhasebe mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an kredikosgeb.com'da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı