Bankalar

Ziraat Yatırım – Ziraat Yatırım E Şube

Ziraat Yatırım – Ziraat Yatırım E Şube

Ziraat Finans grubu üyesi olan Ziraat Yatırım Menkul Değerler; sermaye piyasasında faaliyet gösteren en köklü ve en geniş sermayeye sahip olan kurumlardan biri olmaktadır. 60 milyon TL değerinde ödenmiş sermayesi bulunan Ziraat yatırım, finans alanında uzmanlaşmış kadrosu ile Hisse (Pay) senedi piyasası, vadeli işlem ve opsiyon piyasası, kurumsal finansman alanlarına müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin en yaygın ve en güvenilen bankalarından biri olan Ziraat bankası, Ziraat katılım, Ziraat sigorta, Ziraat portföy, Ziraat leasing, Ziraat emeklilik, Ziraat teknoloji ve Ziraat GYO gibi bölümlere ayrılan Ziraat Finans Grubu, ülkemizde en çok tanınan finans gruplarından biri olmaktadır.

Bankalarla ilgili diğer içeriklere ulaşmak için tıklayın.

Ziraat Bankası cebe havale yapmak için tıklayın.

Ziraat Yatırım E şube

En teknolojik ve yenilikçi finans kurumlarından biri olduğu görülen Ziraat yatirim, online işlemler menüsünde birçok işlemin gerçekleştirilebildiği bir ortamı müşterilerine sunmaktadır. Ziraat yatırım e şube ile yapılacak işlemlerin arasında; hisse (Pay) senetleri, türev araçlar, varantlar, sabit getirili menkul kıymetler, yatırım fonları, kurumsal finansman, ziraat fx, aracılık hizmetleri servisi gibi işlemlerden yararlanılabiliyor. E-şubede verilen hizmetlerden bazılarının da; araştırma, sabah stratejisi, günlük teknik bülten, günlük FX bülteni, günlük şirket getiri ve çarpanları, şirket raporları, hisse öneri portföyü, haftalık teknik hisse önerileri, bülten aboneliği gibi konularda verildiği görülmektedir.

ziraat yatırım hesabı

Ziraat Yatırım Telefon Şubesi

Müşterilerine hızlı ve sorunsuz bir E şube ile hizmet veren Ziraat Yatırım Kurumu, iletişim konusunda geniş ve kapsamlı bir şekilde bulunuyor. Ziraat Yatırım telefon şubesi ile yapılabilecek işlemler, e şubeye oranla biraz daha kısıtlı oluyor. Telefon şubesi kullanılarak alınabilecek hizmetlerin genel anlamda bilgi ve destek alma konularını kapsadığı görülüyor. Türkiye’nin en eski ve en köklü finans kurumlarından biri olan Ziraat Bankası’nın bir iştiraki olan Ziraat Yatırım, özellikle e şube ile online işlemlerin hızlı ve sorunsuz gerçekleştirileceği bir sistemi kullanıma açıyor. Yeniliklere açık olan deneyimli kurum, internet teknolojilerinin hızlı ve kesintisiz kullanılabildiği platformlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu Yazınında İlginizi Çekebileceğini Düşündük  Ziraat Bankası Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Ziraat Yatırım Hesabı Açmak

E-şubesi son derece hızlı ve sorunsuz çalışan finans kurumu Ziraat yatırım, müşterilerine birçok finans işlemlerinde aracı kurum vazifesi görmektedir. Ziraat yatırım hesabı açmak için, öncesinde bu sistem hakkında yeteri kadar bilginin alınması gerekmektedir. Ziraat yatırım telefon numarası kullanılarak; müşteri hizmetlerine bağlanıldığında, ihtiyaç duyulan bütün bilgilerin alınması mümkün olmaktadır.

Ziraat Yatırım Fonları

Müşterilerine birçok finansal işlem konusunda aracılık hizmetlerini gerçekleştiren kurum, Ziraat yatırım fonları ile Ziraat portföy kategorisinde hizmet vermektedir. Hisse senedi fonu, ikinci değişken fon, orta vadeli borçlanma araçları fonu, özel sektör borçlanma araçları fonu, kısa vadeli borçlanma araçları fonu, para piyasası fonu, altın katılım fonu, büyüyen çocuklara yönelik değişken özel fon, kira sertifikaları – SUKUK – katılım fonu, döviz katılım fonu, katılım endeksli hisse senedi fonu, serbest fonlardan yararlanılabiliyor.

 

Etiketler

Ece Alkan

1991 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 2 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. kredikosgeb.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı